Një avion është përfshirë nga flakët. Mediat e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një avion që po transportonte 321 pasagjerë nga Tajlanda për në Moskë dhe gjatë ngritjes së tij motori i Boeing është përfshirë nga flakët.

 

Në këtë mënyrë piloti është detyruar të bëjë ulje të menjëhershme. Në videon  e publikuar në rrjete sociale shihen edhe momentet dramatike që kanë përfshirë pasagjerët.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb