Sot është festa e Pashkës katolike dhe ekipet e Superiores janë lënë pushim. Klubet, në përmjet postimeve në rrjetet sociale, kanë uruar të gjithë besimtarët në këtë ditë të shenjtë.

 

POSTIMI I TIRANËS – “Me rastin e Festës së Pashkëve, KF Tirana ju shpreh urimet më të përzemërta të gjithë shqiptarëve të besimit katolik. Këto Pashkë, le të dhurojnë gëzim, paqe dhe ripërtëritje.”

1
1

 

POSTIMI I PARTIZANIT – Partizani ju uron gëzuar Pashkën të gjithë shqiptarëve të besimit katolik!

2
2

POSTIMI I VLLAZNISË – KF Vllaznia uron të gjithë besimtarët katolikë Gëzuar Pashkët! Shëndet e mbarësi në familjet tuaja!

3
3

Edhe klubet e tjera kanë uruar festën e Pashkës, me futbollistët që duke përfituar nga pushimi, kanë qëndruar me familjarët e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: