Muzeu i Madame Tussauds në Amsterdam ka shtuar një figurë të re dylli të Heidi Klum në koleksionin e tij. Madje modelja nga Gjermania ishte aty për ta parë nga afër dhe për t’u fotografuar pranë saj.

Në llogarinë zyrtare të muzeut në Instagram, dy foto të figurës së dyllit të Heidi Klum u postuan për t’ia prezantuar publikut.

Siç shihet edhe në pamjet e fotove, ata kanë zgjedhur një model mahnitës, me një fustan mini ngjyrë argjendi.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në mbishkrimin e fotos shkruhet: Mirë se erdhe në familjen tonë magjepsëse Heidi Klum!✨ Ejani dhe bëni një pozë me mbretëreshën e modes në zonën tonë Fasion � Eja përshëndetni figurën e saj.” shkruhet në postim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb