Pamjet e filmuara nga një pasagjer në aeroportin e Nju Jorkut po bëjnë xhiron e botës dhe kanë ngritur shumë spekulime. Në video shfaqet një objekt i paidentifikuar që parakalon një avion teksa ngrihet nga pista. Ende nuk dihet se çfarë mund të jetë objekti në fjalë, por janë ngritur dyshime se bëhet fjalë për një ufo.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: