Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka deklaruar se po afron një vjeshtë përtëritëse për të gjithë Shqipërinë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta u shpreh se gushti është një muaj i mbushur me punë në mënyrë që të arrihet në vjeshte tek llogaridhënia.

“Na duhet shumë punë duke nisur nga sot, duke vijuar përgjatë të gjithë gushtit, në mënyrë që të kemi një vjeshtë ripërtëritëse, për demokracinë, për llogaridhënien për Shqipërinë për të rinjtë e saj”, u shpreh Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb