Albano Aleksi vendosi fitoren 1-0 të Egnatias ndaj Laçit në Kupë.

“Ishte një moment shumë i mirë. Në ndeshjet e mira besoj të vjen dhe goli. Ekipit i dhashë një frymëmarrje për ndeshjen e dytë. Siguruam të minimumi një gol në ndeshjen e parë.Penalltitë i vendos trajneri. Isha unë në listë dhe ndihesha më mirë. Unë s’është se vendos përpara. Vendosa që ta çoja topin sa më lart dhe aty besoj se është e pakapshme për çdo portier” – tha ai pas ndeshjes.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: