Bashkëshortet dhe të dashurat e yjeve të futbollit janë një nga aspektet më të bukura në këtë sport dhe në listën e partnereve më të bukur të futbollit për vitin 2023 përfshihen disa emra të rinj.

Shumica e këtyre grave u bënë të famshme duke mbështetur bashkëshortët e tyre dhe heronjtë e famshëm të futbollit brenda dhe jashtë fushës, dhe këto femra madhështore, të mrekullueshme, tërheqëse dhe mbresëlënëse janë lidhur me disa nga yjet më të shkëlqyer dhe më të njohur të futbollit në botë.

Sipas Pulse Sports, David Beckham, Mario Icardi, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi të gjithë i kanë parë bashkëshortët e tyre të marrin komplimente masive nga fansat për shkak të bukurisë së tyre.

10 partneret më të bukura të yjeve të futbollit

1.Georgina Rodriguez (partnerja e Cristiano Ronaldos)

2.Marlene Alvarenga (gruaja e Nelson Semedos)

3.Monique Salum (gruaja e Pastor Fred)

4.Antonella Roccuzzo (gruaja e Messit)

5.Taylor Ward (Gruaja e Riyad Mahrez)

6.Tolami Benson (e dashura e Bukayo Saka’a)

7.Sophia Weber (e dashura e Kai Havertz)

8.Marta Diaz (e dashura e Sergio Regulion)

9.Leah Monroe (e dashura e Tammy Abraham)

10.Jessica Aidi (gruaja e Marco Veratti)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb