Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr njoki të freskët
1 qepë në kubikë
1 karotë të prerë në kubikë
150 gr mish të grirë
300 gr salcë domatesh
200 gr mozzarella
2 lugë pesto
Vaj ulliri
Kripë / Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: