Celula Seksuale eshte komedia brilante që vjen në skenën tonë të teatrit në këtë fund muaj pranveror.

Shegushe Bebeti, Naun Shundi dhe Françeska Hysi janë disa nga aktorët të cilët marrin rolet e operatorëve telefonike dhe shesin lodra seksi, duke shpalosur marrdhëniet midis tyre, jetën e përditëshme, dashuritë dhe urrejtjet, dramat dhe pasionet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

Ajo vjen ne skenën e teatrit në datat 24-25-26-27-31 MARS dhe 1-2-3 PRILL ne oren 19:00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: