“Ajo mendon se është një emision i lirë, i keq sa më ska”. Kështu besohet që ka thënë Pamela Anderson për filmin biografik “Pam And Tommy” teksa ka thënë se kurrë nuk ka dëgjuar për Lily James Sebastian Stan’.

Pamela Anderson raportohet që e ka cilësuar emisionin “Hulu: Pam And Tommy”, që flet për romancën e saj me Tommy Lee “një humor dhe prodhim të lirë”.

Emisioni zuri tituj e mediave kur në imazhi8n e saj të parë u pa aktorja Lily James dhe Sabastian Stan (38), të cilët kanë një ngjashmëri të çuditshme me çiftin e njohur, megjithatë modelja (53) nuk është e kënaqur me emisionin.

“O Zot, çfarë emisioni i tmersshëm, tallje”, thuhet se i ka thënë një miku Pamela, derisa citatin e saj e ka treguar një burim për The Sun.

Duket se ky emision është bërë pa lejen e Pamelës së paku.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb