Madonna ka realizuar disa nga shfaqjet më mbresëlënëse të skenës, por këtë herë ajo është kujdesur që ta lërë të paharruar publikun e saj. Mbretëresha e popit po performonte në skenë në Rogers Arena në Vankuver të Kanadasë dhe teksa performonte një nga hitet e saj më të mëdha, ajo mirëpriti një tjetër yll në skenë.

Në veçanti, pranë saj u shfaq Pamela Anderson. Aktorja e njohur ka qëndruar pranë saj, e veshur me një xhup të zi, minifund dhe grim minimal.

  • foto galeri
  • foto galeri

Pasi përqafoi dhe puthi Madonën, ajo mori rolin e gjyqtares në skenë, i cili në koncerte të tjera ishte realizuar ndër të tjera nga Julia Garner dhe Kelly Ripa. Menjëherë pas kësaj, ata ndanë një foto nga prapaskenat e tyre duke pozuar së bashku në rrjetet sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb