Pamela Anderson veshi sërish kostumin e kuq të Baywatch pas 30 vitesh. Aktorja zgjodhi këtë mënyrë për të hedhur në treg koleksionin e saj të ri të rrobave të banjës në Instagram, duke e bërë publikun nostalgjik për vitet ’90.

Seriali do të quhet ‘Frankie Bikinis’ dhe do të publikohet më 4 maj, ku bomba bionde do të nderojë rolin që e bëri të famshme për publikun.

“Kam veshur rroba banje gjatë gjithë kohës, kam provuar gjithçka. Kështu që unë di gjithçka kur bëhet fjalë për rrobat e banjës”, tha Pamela Anderson për Vogue.

Aktorja ka ndarë një foto me miqtë e saj online në llogarinë personale në Instagram.

Në të, ajo pozon para detit me mbishkrimin: “Në fund të fundit… Ka kaluar pak kohë – kam qenë shumë e emocionuar ta ndaj me ju – Jam e tmerrshme në mbajtjen e sekreteve – Koha ka fluturuar kaq shumë. ngadalë.. .Por sot pas një kohe të gjatë – mund t’ju them… të gjitha idetë dhe truket e mia të preferuara të biznesit – Të gjitha të përziera në bashkëpunimin tim të rrobave të banjës me @frankiesbikinis –

Një ëndërr e realizuar – Historia jonë është autentike dhe unike. Koleksioni do të jetë disponueshëm më 4 maj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: