Mbështetës të shumtë të Partisë Demokratike kanë mbushur Sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. Teksa na ndajnë vetëm pak minuta nga çelja e fushatës, mbështetës të PD janë vendosur tashmë në sheshin kryesor të kryeqytetit.

Siç shihet nga videot që sjell në “BalkanWeb” gazetari Osman Stafa, mbështetësit kanë shkuar në shesh me makina, ku duket se janë të shumtë ata që do të ndjekin nga afër fushatën.

Ndërkohë, siç shihet nga fotot që sjell “BalkanWeb”, në shesh janë krijuar rrathë të shumtë, në të cilët nuk do të lejohen më shumë se 10 vetë, në kuadër të masave anti-Covid.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Video të mëhershme, kur mbështetësit lëvizën nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit” drejt sheshit “Nënë Tereza”:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb