Partia Socialiste do të festojë ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 31-të. Mësohet se  ceremonia për këtë ditë të shënuar për PS do të zhvillohet në ambientet e sheshit ‘Austria’, pranë selisë rozë, në orën 19:00.

Ndërkohë më herët gjatë ditës pati konfirmime për një ftesë të PS në drejtim të ish-anëtarëve e themeluesve të saj.

Ndër to rezulton të jetë edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në zyrën e së cilës sipas burimeve të BalkanWeb kishte mbërritur një ftesë, por që me shumë gjasë do të refuzohej.

4963a033 200a 4efb 980b 53e0673ae376

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb