Pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp, që i solli pasoja katastrofike, Amber Heard është rishfaqur në Spanjë me vajzën e saj 1-vjeçare, Oonagh Paige.

Ato janë fotografuar në Palma de Mallorca teksa kalonin kohë me Bianca Butti, ndërsa 36-vjeçarja dukej e lumtur e rrethuar edhe nga miqtë.

sa i përket gjyqit të humbur, aktorja i detyrohet ish-bashkëshortit të saj 10 milionë dollarë si dëmshpërblim.

Por duket se mungesa e parave nuk e ka penguar Heardin të kalojë një pjesë të verës në Hamptons dhe më pas të niset për në Izraeli, ku ajo u pa duke pushuar me shoqen Eve Barlow.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: