Modelja e famshme shqiptare, Anxhela Martini, ka treguar detaje nga ardhja në jetë e djalit të saj. Katër muaj më parë ajo dhe bashkëshorti rumun, Dragos Savulescu, janë bërë prindër për herë të parë.

Bukuroshja shkodrane ka zbuluar më herët se djali i saj, Kyree, ka ardhur në jetë nga një nënë zëvendësuese. Por pavarësisht kësaj, Angela ka treguar se që në momentin që ka ardhur në jetë, e ka ndjerë lidhjen e fortë me të.

Së fundmi, modelja seksi ka ndarë me ndjekësit një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka treguar edhe një fakt të cilin nuk e kishte shprehur më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo shkruan se ajo dhe bashkëshorti i saj kanë pritur tre vite për të gjetur një nënë zëvendësuese.

“I dashuri im Kyree, që kur linde ti, që në momentin që u krijove, ne i thyem së bashku të gjitha rregullat. Ti je kaq avangard për kohën tënde dhe të premtoj se do të vazhdojmë kështu deri në fund të jetëve tona. Ps. Fakt për të qeshur: Kyree në fakt u krijua përpara verës së 2018. Ai priti si një embrion në ngrirje deri sa filloi udhëtimin me nënën surrogate, gati tre vjet më vonë në 2021”, ka treguar Angela Martini.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb