Partia Demokratike i është drejtuar me një mesazh qytetarëve për zgjedhjet e 25 prillit.

PD shkruan në FB zyrtar se 8 vjet dështime nga Rama, dhe tani po troket në derë për herë të tretë.

Në mënyrë figurative PD i bën thirrje qytetarëve mos e lejojnë këtë dështim të futet brenda kësaj radhe.

 

MESAZHI NGA PD

8 vjet dështime dhe tani dështimi të troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejo të futet brenda!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: