Zjarr në një ndërtesë 2-kateshe në Shkodër. Ngjarja është regjistruar në lagjen Liria.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb se në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa raportohen vetëm për dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: