Një lokal është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Elbasan. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:15, në lagjen “Luigj Gurakuqi”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rënë zjarr në lokalin Bar-Kafe të shtetasit me inicialet A. K.

Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Nga veprimet e para hetimore të kryera dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: