Një plagosje me armë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës ku mbeti e plagosur një studentë 20-vjeçare nga Berati.

Gazetari Enrik Mehmetaj ka siguruar për “BalkanWeb” pamjet nga vendi i ngjarjes.

 

Ndërkohë autori Fadil Nikaj, 30 vjeç, banues në Shkodër është arrestuar.

 

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: