Periudha më e bukur e vitit është duke ardhur dhe ajo shijohet nën shoqërinë e filmave më të mirë.
Përfshirë performancën e Brendan Fraser-it në The Whale, vazhdimin e Avatarit të James Cameron dhe “një kryqëzim midis Die Hard dhe Miracle On 34th Street” – Nicholas Barber liston publikimet e padiskutueshme të këtij muaji.

Lista e filmave të këshilluar:
1.Tori dhe Lokita/ Tori and Lokita
2.Babilonia/ Babylon
3.Dua të kërcej me dikë/ I Wanna Dance with Somebody
4.Nëse këto mure mund të këndojnë/ If These Walls Could Sing
5.Maçoku me çizme: Dëshira e fundit/ Puss in Boots: The Last Wish
6.Natë e dhunshme/ Violent Night
7. Avatari: Rruga e Ujit/ Avatar: The Way of Water
8.Korsazh/ Corsage
9.Bardo, Kronikë e rreme e një grushti të vërtetash/ Bardo, False Chronicle of a Handful of Truths
10.Perandoria e Dritës/ Empire of Light
11.Balena/ The Whale

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: