SHKODRA

Plagosja në Shkodër mund të ketë ndodhur për konflikte pronësie. 50- vjeçari Gëzim Bici u qëllua në qafë dhe dorë nga një pistoletë tek Ura e Bunës.

Policia njofton se mund të ketë kapur autorin e dyshuar të ngjarjes edhe pse kjo nuk është plotësisht e konfirmuar por deri tani BalkanWeb mëson se pista ku po hetohet është konflikt pronësie.

Ndërkohë Bici ndodhet në spital edhe pse nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb