Ben Blushi ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një tjetër bisedë, atë të zhvilluar me një  anglez.

Vëmendja është ndalur tek ndeshja Liverpool-Real Madrid, ndërsa me tone humori, tregon Blushi, hidrauliku anglez është shprehur: “Po fitoi Liverpool do të zhbllokoj lavamanin falas”

Statusi:

LIVERPOOL, PARIS, ËIN TICKET

Hey,

Hey,

Je tifoz i Liverpool?

Jam, jetoj në Liverpool

Edhe unë jam me Liverpool

A,ok

Si quhesh?

Henry

Ca pune bën Henry?

Im a plumber, hidraulik

Sa dalim sot Henry?

2 me 0

Golin e parë e bën Diaz, të dytin Salah, thashë unë

Ouu e ke parë ndeshjen, pyeti Henry

E kam parë, thashë unë

Sa del?

Liverpool 3 Real Madrid 0

Nëse rezultati del si thua ti, do vi të të zhbllokoj lavamanin free, gratis, tha Henry

Dakort, thashë unë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: