PRISHTINE – Prishtina u përfshi sot nga protesta të dhunshme përpara parlamentit dhe policia u vendos në gatishmëri për ruajtjen e institucioneve. Por policët duket se kanë gjetur pak minuta qetësi, sa për të konsumuar një vakt të shpejtë me byrek dhe qofte.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: