TIRANA

Disa foto janë publikuar nga aksidenti me motor i policëve te Kopshti Botanik në Tiranë. Nga pamjet shihen dy policët të cilët janë shtrirë anës rrugës dhe kalimtarë apo punonjës mundohen t’u japin ndihmën e parë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Një pjesë e rrugës është bllokuar për shkak të sendeve të hedhura përtokë pas përplasjes që vështirësojnë qarkullimin.

Nga ana tjetër Policia informoi se ata janë dërguar tashmë në spital me lëndime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb