Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve në Instagram në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.

Një prej pyetjeve ishte se pse bashkëshorti i saj, Presidenti Ilir Meta nuk e ndjek në Instagram.

Ajo thotë se ka vetëm dy mundësi ‘’1. Sepse do të mbajë marrëdhënie institucionale.

2.Ka frikë mos i kërkoj ndonjë dekoratë në inbox.

Po më mirë pyesni Ilir Metën.’’- shkruan Kryemadhi.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb