Këngëtari i njohur kosovar, Yll Valla, i cili punon njëkohësisht në Qeverinë e Kosovës, është infektuar me koronavirus.

IndeksOnline mëson se Valla, zyrtar në Ministrinë e Pushtetit Lokal, ka rezultuar pozitiv gjatë testimit me Covid-19.

Për këtë shkak, një pjesë e madhe e zyrtarëve të MPL-së do të vetizolohen për 14 ditë nëpër shtëpi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb