Pushimet përfunduan dhe kampionati italian u rikthye sot në fushë. Sezoni i ri i Serie A nisi me Milan-Udinese dhe Sampdoria-Atalanta, ndërsa në darkë për t’u shijuar janë Lecce-Inter dhe Monza-Torino.

Gazetarja e njohur , Diletta Leotta pas një periudhe të gjatë me pushime u kthye sërish në punë me mikrofonin e DAZN në dorë. Leotta ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket më e bukur dhe më tërheqëse se asnjëherë më parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: