Deputeti Gazment Bardhi reagon për zgjedhjen e presidentit të ri, ku kandidat është Bajram Begaj.

Në një postim në rrjetet sociale, Bardhi thekson se PD nuk ka bojkotuar seancën plenare, por nuk do të votojë për Begajn.

REAGIM I GAZMENT BARDHIT

Nuk bojkotojmë, por nuk votojmë 😂. Dmth “bëjmë sehir”! Pra shkojmë në Kuvend si dëshmitarë për të legjitimuar procesin dhe me atë rast marrim edhe rrogën! Ky po është qëndrim opozitar i vërtetë 🤔

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb