Të dhëna të reja janë zbuluar në lidhje me rrëmbimin e tre vjeçarit Amar Gjuni, nga Durrësi nga gjyshja e tij Barie Gjuni.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj ka raportuar se nën presionin e masës së sigurisë “Arrest me burg” të dhënë dje nga gjykata për bashkëshortin e Barie Gjunit, Rexhep Guni dhe vëllait të saj, Arben Selaj, ka vendosur që sot të dorëzojë sot nipin në polici.

Mësohet se Barie Gjuni ka qëndruar për disa ditë tek të afërmit në Kukës dhe më pas qëndronte në Tiranë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: