Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 patëllxhan
2 kunguj
Tulin e një domateje të fortë
2 vezë
2 qepë të njoma
6-7 lugë miell
Vaj për skuqje
Kripë
Majdanoz

Për salcën:

200 gr salcë kosi
2 lugë mustardë
Lëkurë limoni
2 lugë lëng limoni
2 lugë vaj ulliri
Kopër
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: