Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shumbat të Dibrës, ku një 13-vjeçar është mbytur në liqen.

Sipas gazetarit Enver Doçi, 13-vjeçari ka qenë duke kullotur bagëtitë dhe rreth orës 14:00 të ditës së djeshme, kur ka humbur gjurmët.

Pas denoncimit në komisariatin e Dibrës nga familjarët, pas rreth tre orësh kërkimesh, kanë nxjerrë sot nga uji trupin e pajetë.

Dyshohet se i mituri është mbytur aksidentalisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: