Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

Në videon e postuar nga Rama shihet sesi ka ndryshuar parku, teksa shihen edhe disa fëmijë që “shijojnë” parkun e ri.

“MIRËMËNGJES ? dhe me këto pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një të diel të qetë?” shkruan Rama në postimin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb