Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën me një postim në Facebook, ku shihen pamjet e reja nga stadiumi i ri i Kukësit.

Siç shihet në videon e publikuar, në këtë stadium vijojnë punimet.

“MIRËMËNGJES😊
dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb