FUSHË-KRUJA

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet në lagjen e re të Fushë-Krujës. Ai thotë se edhe pak muaj dhe do të hyjnë 1 mijë e 200 banorë të rinj.

Në këto banesa do të hyjnë qytetarët të cilëve iu shembën shtëpitë e tyre nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këto pamje mbi lagjen e re Rilindja të Fushë-Krujës, ku edhe pak muaj do të hyjnë 1,200 banorë të rinj, me kushte optimale, ju uroj një ditë të mbarë🙏

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb