Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës. Lajmi është konfirmuar për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Klodjana Haxhiaj.

Mësohet se rastet janë të shpërndara në disa zona të qytetit bregdetar, kontakte të rasteve të mëparshme.

Aktualisht se dje në vendin tonë u konfirmuan 79 raste të reja me COVID-19.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: