Rey Manaj fitoi më në fund besimin e trajnerit Motta dhe pas Inter, zbriti sërish si titullar për Spezia në sfidën e javës së 16-të kundër Sassuolo. Sulmuesi kuqezi i jep fund “letargjisë” teksa shënoi golin e tij të parë në këtë rikthim në Serie A.

Sulmuesi kuqësi u shërbye në mënyrë perfekte në minutën e 35-të dhe i pa shqetësuar në zonë e kishte të lehtë të dërgonte topin në rrjetë. Ky gol është një sinjal i rëndësishëm për të fituar më shumë besim për pjesën e mbetur të sezonit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: