Inter ka zyrtarizuar këtë mbrëmje Romelu Lukakun. Futbollisti belg zhvilloi vizitat mjekësore gjatë ditës, teksa sonte erdhi edhe postimi përkatës nga faqja zyrtare e klubit.

Sulmuesi kthehet në Milano, pas një sezoni të dështuar te Chelsea. Klubi nga Milano arriti një marrëveshje huazimi me Blutë e Londrës, me tratativat rraskapitëse që zgjatën disa javë me radhë.

Inter ka publikuar një video ku bashkë me lojtarin duket edhe Presidenti i Klubit, Zhang. “Mirë se u ktheve, Rom” – shkruhet mes rreshtash nga gjigandët e Serie A.

 

 

 

Rg

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: