Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja shqiptarja ka sjellë vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit.

Teksa ka ndryshuar veshje të ndryshme gjatë ditës, 29 vjeçarja gjatë mbrëmjes nuk ka hezituar të zhvishet komplet.

Rita pozoj tërësisht nudo para pasqyrës, teksa mbuloi pjesët intime me emoji luleshtrydhe duke vënë në pah linjat e saj perfekte.

Kujtojmë që përveç me projekte muzikore, Rita po merr pjesë në fushata të ndryshme, po ashtu edhe në film.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb