Rita Ora mahnit publikun me fotot që ajo bën. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka fituar simpatinë e miliona njerëz anë e mbanë botës dhe kjo po shtohet çdo ditë e më shumë.

Rita së fundi ndau me fansat e saj një fotosesion teksa pozoi me një veshje lëkure. E mbështetur pas një makine të zezë, Rita dukej sensacionale teksa falënderoi markën që e mori për reklamë gjatë qëndrimit në Sidney.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Rita aktualisht ndodhet në Australi ku po merr pjesë në “The Voice Australia”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb