Recete nga znj Eneida
Përbërësi

300 gr miell
70 gr gjalpë
Kripë
1 lugë e madhe pluhur pjekës
1 vezë
100 gr kos
100 gr krem djathi
Disa feta djathë për pica
Disa feta proshutë
1 të verdhë veze
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: