Djemtë e David dhe Victoria Beckham kanë shkaktuar sërish reagim në rrjetet sociale duke treguar sërish pasurinë e tyre.

Në një postim të fundit, Romeo dhe Brooklyn Beckham kanë pozuar brenda një makine luksoze, të cilën e kanë shfaqur në foto të ndryshme. Në postimet e tyre në Instagram, komentet filluan ndaj dy vëllezërve me komente sarkastike si “është e babait të makinës?” dhe ” sa punëtorë janë fëmijët”.

Shikoni disa komente

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynpeltzbeckham

Disa nga ata që panë fotot e tyre filluan të tallen me vëllezërit, për stilin e jetesës luksoze që bëjnë pa punuar. “Si e siguroni jetesën? Mami dhe babi janë shumë të suksesshëm’, ‘Çfarë merresh për jetesën?’ dhe “pse nuk ia tregoni botës këto” ishin disa nga komentet që ata morën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Brooklyn Beckham, në veçanti, ka marrë kritika negative shumë herë në rrjetet sociale, kryesisht për aftësitë e tij në gatim.

Djali i madh i David dhe Victoria Beckham, ndjek profesionalisht fushën e gatimit dhe deklarohet kuzhinier, pa i bindur ndjekësit në rrjetet sociale. Një vit më parë, ai po gatuante një pjatë makarona me krem ​​(fettuccine alfredo) dhe e ka kapur veten në një klip për ta shpërndarë në Instagram. Megjithatë, shumëkush nxitoi të theksonte se ai përdorte spageti në vend të makaronave të duhura fettuccine dhe bëri salcë beshamel në vend të alfredos. “Jo, jo dhe jo përsëri! Kaq shumë gabime në vetëm një pjatë! Ju lutem jo!“, “ Kjo është për të pirë qumësht me spageti”, janë disa nga komentet nën postimin e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: