Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj, qofshin këto gëzime apo shqetësime.

Këngëtarja ka dalë mbrëmjen e djeshme si rrallëherë me miqtë, pasi siç ka treguar edhe vetë nuk është person që del shpesh. Krah postimeve me mikeshat e saj, këngëtarja shkruan në një status: “Bëj si karagjoze, por kam 1000 halle mbi kokë. Nejse se jeta e vështirë është bërë për njerëzit e fortë si puna ime. Ose kush e di haqet e kujt po laj…le që unë s’i hyj njeriu në hak. Dilema të thella miq.”

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj, qofshin këto gëzime apo shqetësime.

  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja ka dalë mbrëmjen e djeshme si rrallëherë me miqtë, pasi siç ka treguar edhe vetë nuk është person që del shpesh. Krah postimeve me mikeshat e saj, këngëtarja shkruan në një status: “Bëj si karagjoze, por kam 1000 halle mbi kokë. Nejse se jeta e vështirë është bërë për njerëzit e fortë si puna ime. Ose kush e di haqet e kujt po laj…le që unë s’i hyj njeriu në hak. Dilema të thella miq.”

Së fundmi ajo iu bëri një ‘dedikim’ edhe të gjithë paragjykuesëe, duke qenë një personazh jo pak i kritikuar prej kohësh.

“Në fund do të të paragjykojnë gjithsesi, ndaj bëj çfarë të duash”- shkruan ajo në një postim në Insastory, duke mos treguar më shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: