TIRANE

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe partneri i saj kanë uruar festën e Pashkëve për të gjithë besimtarët katolikë në krah të njëri tjetrit.

Ka qenë vetë Rudina ajo që ka postuar disa foto duke përqafuar Markun ku duket mjaft të lumtur në krahët e njëri tjetrit. Aktorja e humorit shkruan se në këtë periudhë të vështirë duhet durim dhe kurajo.

Më pas ajo ka postuar edhe disa foto të tjera të vajzës së saj Viktoria duke thyer vezët e Pashkëve. “Gëzuar Pashkët te gjithëve! Durim dhe kurajo për këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku”, shkruan Rudina.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkaWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb