Nga Zonja Katerina
Përbërësit

Fasule të kuqe të zjera, Domate në kuti (Robo), Speca të kuq gogozhare, Kaperi / ullinj, Vaj ulliri, Uthull balsamike, Kripë, piper, majdanoz.

Përgatitja

Vendosim në sallatiere fasulet e kuqe së bashku me përbërësit e tjerë dhe më pas i marinojmë me vaj ulliri, uthull, kripë dhe piper.

(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb