Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr oriz Zeeba
100 gr oriz i zi
50 gr fasule
50 gr misra
50 gr qiqra
5-6 kastraveca turshi
2 lugë fletëza bajamesh
Një dorë domate qershi
Një lugë fara lulëkuqe
Majdanoz
Limon
Shegë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: