Recete nga znj Eneida
Përberësit

1 gotë hikërr
2 gota ujë ose lëng
4-5 feta panxhar të marinuar
Një dorë spinaq gjethevogël
2-3 kërpudha të mëdha
2 lugë lajthi
1 lugë rrush të thatë

Për salcën:

1 vezë e zierë
3 lugë vaj ulliri
2 lugë uthull molle
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: