Thashethemet për krizën mes Melissa Satta-s dhe Matteo Berrettinit nuk ndalen as në ditëlindjen e showgirl-it dhe me të vërtetë rriten duke pasur parasysh mungesën e urimeve nga tenistI. Në ditëlindjen e saj të 38-të, Melissa Satta ripostoI mesazhet e shumta të urimit të ardhura në rrjetet sociale.

Ndërsa Berrettini nuk e ka uruar, të paktën përmes rrjeteve sociale. Tenisti italian ka publikuar vetëm disa foto të stërvitjes në llogarinë e tij pa i kushtuar asnjë histori modeles. Satta dhe Berrettini nuk janë shfaqur së bashku prej disa kohësh dhe tashmë është ngritur dyshimi mes fansave.

Matteo Berrettini And Melissa Satta

Tenisti roman është duke u rikuperuar nga lëndimi, por nuk ka asnjë gjurmë që të përmendet partnerja e tij. Mungesa e Berrettinit në natën e ndërrimit të viteve të Melissa Satta-s tashmë bëri lajm në fillim të vitit. Që aty, të dy nuk u shfaqën më në rrjetet sociale bashkë. Prezantuesja italiane, ish partnerja e Kevin Princ Boateng, është 10 vjet më e madhe se Berrettini.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb