TIRANA

Sekretari i Pëgjithshëm e LSI Endrit Braimllari është konfrontuar me Policinë te Teatri Kombëtar pasi ish- deputetja e LSI Silva Caka është shoqëruar.

Braimllari ka arritur t’i shpëtojë Policisë ndërkohë që hodhi akuza nga Policisë dhe Edi Ramës për dhunë dhe paligjshmëri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb