Të tjera ndryshime janë bërë në radhët e drejtorive në Shkodër.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se është shkarkuar nga detyra drejtoresha e Zyrës Vendore Arsimore, Blerdiana Osja.

Kjo e fundit mësohet se është zëvendësuar nga Sindis Kopliku, e cila është komanduar si drejtoreshë në ZVA Shkodër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb